Firma TOPER-BUD jest prywatną firmą ogólnobudowlaną, działającą na rynku budowlanym nieprzerwanie od maja 2007 roku. Została założona przez Pawła Nieużytka i ma siedzibę w Małopolsce w miejscowości Toporzysko.
Od początku swej działalności na rynku firma nie bała podejmować się realizacji dużych, zaawansowanych obiektów kubaturowych dzięki czemu odniosła sukces co przełożyło się na szybki rozwój firmy. Wraz z upływem czasu firma zyskała możliwość współpracy z coraz większym gronem inwestorów krajowych i zagranicznych.

Firmę tworzy ambitna, doświadczona kadra kierownicza oraz zgrany, wykwalifikowany i pracowity zespół brygady fachowców, wykonujący powierzone zadania w krótkim okresie czasu w wysokim standardzie. Zapewniamy terminowe wykonawstwo zleconych nam robót w solidny i profesjonalny sposób zgodnie z przepisami, wymogami prawnymi oraz sztuką budowlaną. Posiadamy wiedzę umożliwiającą pracę w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny budownictwa przy wykorzystaniu materiałów, których jakość jest potwierdzona odpowiednimi świadectwami certyfikacji i atestami.

Skutecznej realizacji powierzonych naszej firmie zadań pomaga nam własne zaplecze techniczne oraz fachowy sprzęt budowlany i narzędzia, którymi firma dysponuje dla własnego użytku. Cechuje nas rzetelność, wysoki standard świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia a także konkurencyjna cena realizacji Państwa inwestycji. Chętnie służymy najnowszą wiedzą inżynierską jak również fachowym doradztwem w zakresie stosowanych technologii i rozwiązań technicznych. Dzięki tym cechom firma może poszczycić się wieloma referencjami jakie zostały nam udzielone.